Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní lipnické koule 2013

29. 3. 2013

Trvalý mráz neodradil ty neotužilejší hráče vydat se na jeden z prvních, rádoby jarních turnajů. Jak Svědek v Ořechu tak i turnaje v Lipníku se dlouhodobě potýkají s malým zájmem hráčů. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Z našeho klubu se trochu překvapivě vypravily dvě trojice ale ani ony nepomohly dosáhnot na bodovaný turnaj. Trojic bylo jen třináct.

Hrál se čtyřkolový turnaj. Silné trojce Ondra-Black-Krišpa se na prvním letošním petánkovém klání příliš nedařilo. I když první zápas vyhráli, v dalších třech už tahali za kratší konec. 11 místo na KO8 nestačilo.

Více to šlo trojce Kubrt-Kuchy-Naďa, která v základu prohrála pouze z pozdějším vítězem turnaje. Do KO jdou ze čtvrtého místa.Jak to tak bývá, 2x do stejné řeky nevstoupíš. Znovu porazit skorodomácí tým Pepy Čiháka se jim nepovedlo. Jak hráli dál nevím (protože jsem tam nebyl, jak jste si jistě všimli) ale podle zpráv z jiných webů skončili na 7. nebo 8. místě.

Doufám, že příští lipnický turnaj bude mít lepší účast, pokusíme se k tomu také přispět.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mistr Japko

(zase já, 29. 3. 2013 10:37)

Jak se vyvíjí souboj o titul Mistr JAPKO 2013:
Tento turnaj sice nebyl bodovaný ale někteří už si osedlali kladrubského vraníka, takže v čele jsou společně (podle abecedy)
Milan, Miloš a Tomík