Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stolínský Křečák 2011

16. 8. 2011

V sobotu 13.8., v den nám zapovězeného turnaje v Líšným, se vydávají dvě plně naložená auta do Stolína. Ještě v krátkosti k Líšný prýOPEN, toho se zúčastnil jediný zástupce klubu Martin a vybojoval zde krásné 2. místo.

 

p8136972.jpg

Ve Stolíně za účasti 42 trojic (značná část jich byla z Vrchlabí) se nám neobyčejně dařilo. Hrál se čtyřkolový švýcar, všichni naši hráči postoupili do KO takže béčko dnes nikoho nezajímalo.

 

1_012.jpg

Petr-Jana-Vojta sice vyhráli jen dva zápasy ale jako nejlepší dvoubodový postoupili z 15. místa, celkově si ještě o kousek polepšili - 13. místo.

Překvapení dne byla trojka Kubrt-Tomík a nováček na turnajích Jarda, třetí již tohoto jména v klubu. Vyhrávají první tři zápasy a před čtvrtým kolem mají postup jistý, takže porážka už nebolí.  Obhajují pozici ze základního kola a po prohře s Poláky v posledním zápase (i když vedli už 10:0 ale pak změnili systém hry ?!?) zůstávají na 12. místě.

Klára nastupuje ve smíšeném týmu s Viktorem (Vrchlabí) a Jardou (APEC). Nakonec si o jedno místo proti základnímu kolu polepšili, končí na 10. místě.

 

1_005.jpg

Jediným týmem kterému se podařilo zvítězit v prvním kole KO je Ondra-Michal-Milan, i oni obhajují postavení po základním kole a patří jim konečné 7. místo.

 

Byl to vydařený turnaj, zejména Kubrtův tým mile překvapil, vyhrál nad tak silným týmem, jako byl Bartoš (Vrchlabí) a jeřáber - Mrňák (AURA) a trojici z Velimi daroval na cetu klec se žlutým ptáčkem.

 

1_007.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář