Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prezidentův pohár 2011 - Vrchlabí

19. 9. 2011

Na obhajobu titulu z loňského prvního ročníku vyrážíme ve složení Ondra a Milan. Sešlo se 24 hráčů, hraje se ve čtyřech 6-ti členných skupinách každý s každým. První ze skupiny postupuje do čtvrtfinále, druhý a třetí do předkola, tj. neúplného osmifinále. Polovina startovního pole tedy hraje "B" turnaj o pěkné věcné ceny (ruleta a 2x Poker).

S Ondrou jsem nasezení v první skupině, postupuji přímo do čtvrtfinále bez ztráty bodu, Ondra se musel snažit víc, prohrál se mnou i s Wildou Čermákem. Bohužel v osmifinálovém předkole prohrává s "paní" 11:13 a tak na něj po celkové bilanci 4:4 zbývá jen 10. místo.

Mně se daří lépe, ve čtvrtfinále hladké vítězství nad kolegou místním prezidentem. V semifinálovém zápase  nastupuji proti Pavlovi Maškovi.  Vzdoruju co to dá ale nakonec jsem jeho vysokým a hlavně přesným placům přece jen podlehnul.

V boji o třetí místo porážím opět Wildu Čermáka 13:8.

Ve finále poráží Pavel Kristýnu stejným rozdílem 13:10 jako mě a jeho jméno bude na putovním poháru opravdu zaslouženě.

Jako obvykle pěkný, pohodový turnaj bez nervů (tedy jak kdo), za krásného počasí podložaný kulisou žákovského fotbalového turnaje.

 

Pozn.: Hráli jsme na krajním hrišti a tak jsem několikrát musel vysvětlovat mladým fotbalistům že nemusí být všude branky aby to bylo hřiště. Dívali se na mě dost divně, což přisuzuju častému hlavičkování.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hlavičkování

(ondra, 20. 9. 2011 15:13)

musím s milanem souhlasit časté otřesy hlavy mohou mít opravdu vliv na jejich vytuplý výraz...
ještě bych rád poznamenal, že jisté duševní následky může mít i ohlušující řev trenérů a přihlížejících tatínků.

monstrózní záležitostí byl tradiční krakonoš za 16,-