Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní koule 2011 - Lipník

10. 10. 2011

Tuto sobotu se klub rozdělil na dvě části. První jela sbírat body do Brna na Zlaté prasátko (Petr s Janou 25. místo, Black-Kubrt-Vojta 16. místo), druhá část jela hrát pro radost a hlavně nějaké ty trofeje do Lipníku na Podzimní koule. 11 nahlášených dvojic jasně signalizovalo, že turnaj je nebodovaný. Zázrak se samozřejmě nestal, jedna dvojice z Vědomic nedorazila ale zato se našlo 7 nových, které registraci předem ale nepovažují za nutnou. 17 týmů tedy hrálo čtyřkolovým švýcarem (původní nápad hrát na 5 kol byl naštěstí opuštěn).

Jirka s Naďou začínají dobře. Vedou nad skorodomácím PCP Čihák-Proroková 10:0, soupeř sice stahuje ale naše dvojice má vítězství na dosah. Stačí dohodit jednu ze čtyř koulí. Bohužel se napodařilo a soupeř v další hře dává trojku a vítězí 13:12. V dalším zápase sice vyhrávají ale to už je pro dnešek vše. S jedním vítězstvím končí na 13. místě.

Další dvě dvojice si vedou lépe, obě postupují do KO. Miloš s nováčkem Jardou prohrávají jeden zápas, Milan se Šárkou postupují bez ztráty bodu. K údivu bylo, že v prvním kole dostal vítězství zadarmo nejvýše nasazený tým. Protože pan Pucholz ve své GPS ještě nemá Lipník zakreslen, nikomu to nevadilo. Když jsme však po výhře v prvním kole byli my ti štastlivci, kteří vyhráli bez boje, začalo mi to vrtat hlavou. Prý na radu z Vědomic losují od nejnižšího koše k vyěššímu. V dalších kolech už to tedy bylo tak jak to být má. Výhru dostal některý z týmů bez vítězství.

I ve čtvrtfinále se nám daří a postupujeme oba. V semifinále máme namále, vyhráváme nejtěsnějším rozdílem nad PCP Blanka-Vladimír 13:12. Kluci taky bojují, bohužel za stavu 10:7 se jim hra vůbec nevydařila, nechávají si dát pětku a už to bohužel neustáli. Prohrávají 11:13.

V boji o medaile jsou Miloš s Jardou úspěšní a získávají 3. místo.

Milan se Šárkou začali semifinále velmi dobře, vedou 7:0 ale pak se bohužel několik střel nevydařilo a psychicky jsme to neustáli. Prohráváme 7:13 ale 2. místo je nakonec taky dobré. Vítězství patří napůl oboum domácím klubům, Jardovi ze Sokola a Pepovi z PCP.

Při závěrečném hodnocení dne U Pada s brněnskou větví se dohadujeme, zda jsou lepší body nebo poháry. Každý obhajuje své ale objektivně musím říct, body si na poličku nevystavíš.

 

snimek-010.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Body na poličce

(Mišák, 11. 10. 2011 8:40)

Já mám poličku nad postelí. Asi by bylo nejlepší nechat tam ty body jen tak ležet samotné a ten zbytek pod ní.
Doufám ale, že chlapi body nenosí, aby nás tam nakonec nebylo moc.

Dámské body na poličce

(Kulomet, 11. 10. 2011 8:31)

Body si na poličku nevystavíš? No... vezmeme-li v úvahu takovéto body: http://www.luxusni-spodni-pradlo.cz/obrazky/nahled/6900-anais-inspiration-body.jpg
Tak to by snad na poličku po urputném zápolení snad dát i šlo ;-)