Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podřipský pohár 2011 - Vědomice

Další historický úspěch klubu. Po vítězství v "B" turnajích je tu první výhra v turnaji regional. Zasloužili se o to Miloš a Michal. Turnaj sice aspiroval na prestige ale přijelo "jen" 45 dvojic a ani síla nedosáhla 40. To by musel varan komódský opustit doupě a to se nestalo. Hrálo se švýcarem na 4 kola s časovým limitem.

 

V prvním zápase sice  Miloš s Michalem prohrávají s Hradeckým Merglem ale pok už jsou to samé výhry, i když někdy hodně těsné. V základních kolech porážejí hráče z Drážďan, klubové kolegy Blackaa s Kubrtem a Vary Janík. Ve čtvrfinále opět nějací hoši z Drážďan, čtvrtfinále domácí Lapihuska starší a v semifinále Kolová-UBU Kauca-Fuksa. Ve finále se utkali s PCP Lipník Gorroňo-Čihák. Gratulujeme k 1. místu.

 

Překvapivě dobře si vede i Lukáš s Klárou. V prvním kole sice prohrávají s Kolová Horáček 2:12 ale nakonec se radují z vítězství. I v druhém zápase Kauca-Fuksa hrají dobře, stále vedou ale v extra náhozu se projevila zkušenost soupeře a prohrávají 12:13. Třetí zápas s Pozorka Došek se nevydařil ale ve posledním vítězí nad Kolová Svobodová. O jedno místo jim uniká postup do K.O. ale i tak 17. místo je úspěch a ktomu trochu bodů a síly taky potěší. Do bečka už nejdou.

 

Milan a Šárka, den a noc. První dva zápasy super. Hladce vítězíme nad Loděnice Punčochář i Kolová Bejvlová ale pak jak když utne. Přes závěrečnou snahu prohráváme s fínalistou Rubim i s Osikou Jirkovský. První dva soupeři nám nepřinesli téměř žádnou sílu a tak končíme na nebodovaném 27. místě. Béčko taky vynecháváme.

 

Black a Kubrt měli začínat s nějakými Němci ale ti však nepřijeli, vítězí bez boje. Následně ale prohrávaj s Osika Jirkovský i s Milošem a Michalem. V posledním zápase sice poráží Kolová Vajner a tak končí o jedno místo hůř na 28. místě. jak se jim dařilo v béčku nevím, ať se pochlubí v komentáři.

 

Petr s Janou osahávají terén, postupně prohrávají s domácím Kocourkem, Pozorkou Michovská a těsně i s Kolová Rytíř. Poslední vítězství bez boje je spíš za trest. Celkové pořadí jsem si zapomněl opsat. Jak to bylo v béčku viz. předchozí odstavec.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář