Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR 50+ 2011 - Loděnice

26. 9. 2011

Potřetí se vydávám na MČR seniorů, tentokrát s kompletním klubovým týmem ve složení Milan-Petr-Jirka. Premiérově jedou i děvčata ve složení Jana-Šárka-Naďa.

Cestou krásně svítí sluníčko, ale v Loděnici nás přivítala mlha.

mr_50_lodenice_2011_006.jpg

Ta se ale brzy rozplynula a celý den bylo nádherné počasí. Bohužel jeden mužský tým nepřijel a tak nás bylo jen jedenáct. Hrálo se ve třech skupinách na dvě prohry, ze čtyřčlenných však postupovaly tři do osmičky KO. Právě chybějící tým způsobil, že jsme se dostali do velmi těžké tříčlenné skupiny. První zápas hrajeme s loňskými vítězi ze Stolína (Ježek, Vejrek, Mallat). Prohráváme 0:7, pak se na chvilku vzchopíme a obracíme na 8:7 ale to je z naší strany všechno. Prohráváme 8:13. Další zápas stojíme a čekáme, zda bude odveta a nebo jiný soupeř.

Obhájci titulu vyhrávají druhý zápas 13:12 a tak nás čeká smíšené trio Valenz-Koreš-Harašta, předloňský vítěz a nakonec i letošní. Na úvod dostáváme pětku a k tomu ještě trojku. Snižujeme sice na 6:8 ale opět to je všechno. A tak po prohře 6:13 jdeme do boje o deváté místo s dalšími dvěma losery.

V prvním zápase se vítězíme nad Stolínem Škoda-Hájek-Hendrych 13:11. Ve druhém porážíme domácí Fatka-Koňák-Punčochář 13:6 a končíme na 9. místě.

 mr_50_lodenice_2011_080.jpg

Holkám se vedlo mnohem lépe. Hrálo se dvoukolově každý s každým. Pořadatel je trochu přehlížel, nevymezil ani hřiště ani pořadí zápasů, prý ať se nějak dohodnou. Takže se nakonec dohodly a hrálo se na jediném hřišti.

Začínáme proti obhájkyním titulu z uplynulých dvou let Demčíková-Vaníčková-Valenzová. Soupeř vede, má už dvanáct bodů (nevím přesný stav ale náskok mají značný).Holky stahují až do vítězného konce 13:12. Nabuzeny tímto úspěchem vyhrávají i druhý zápas Růžičková-Žampachová-Vokrouhlíková 13:5.

 

mr_50_lodenice_2011_022.jpg

 

V první odvetě se už tak nedaří, obhájkyně vyhrávají 13:3. Druhý zápas ale končí opět našim vítězstvím 13:5. Získáváme 3 body a čekáme, jak dopadne poslední zápas. Bohužel pro naše ženy výborně teoreticky připravený tým Aura-POP nedokázal přenést své znalosti do praxe a prohrál v obou utkáních. Dva týmy mají tři body. Všechno hraje do karet obhájkyním (skóre za vzájemných zápasů i celkové mají lepší).  2. místo - vicemistryně MČR 50+.

 

mr_50_lodenice_2011_070.jpg

 

mr_50_lodenice_2011_075.jpg

 

V článku byly použity fotografie Aleny z Kondora, doufám že s laskavým svolením.

A jedna od Vítka

 

50--vicemistryne.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář