Jdi na obsah Jdi na menu
 


Litovel CLÓSED 2011

22. 4. 2011

Ze třech turnajů si vybíráme ten nejvzdálenější. V rámci ekonomických opatření vyjíždí tento víkend jen jedno auto ale zato řádně napěchované. Reprezentovat nás bude trojka Miloš-Black a Kubrt. Petra s Janou doplní junior Patrik Schimmerle z Fenyxu. Krásné počasí přilákalo 38 trojic, dostatečný počet i síla na prestige.

PJP prohrávají poměrně těsně zápasy prvních dvou kol, s Tománkem i Sukovou z Valšovic. Pak se karta obrací, porážejí Turinského-Vojnův Městec i domácího Poláka. Stačí to ale jen na 24. místo.

Ani v Ópnu to není lepší, Prohra s Vajčovce-Albrechtice, výhra nad Janda-Starobrno a nakonec prohra Polách-Albrechtice. Ani v béčku to tedy na body nestačí.

 

MBK si v hlavním turnaji nevedou o moc lépe i když šance tu byla. Po prohře s Netušil-AURA porážejí Turinského i Brože, oba Vojnův Městec. V rozhodujícím zápase ale nestačí stejně jako PJP na Tománka. Je z toho smolné 19. místo, první nebodované.

V béčku se ale vede lépe, vyhrávají všechny tři zápasy, opět Turinský-VM, Krpec-Krumsín a Vajčner-Starobrno. V semifinále vítězí kontumačně nad Stokláskovou-Fňáky. Bohužel do vítězného konce se to nepodařilo dotáhnout, ve finále prohrávají s Vajčovec-Albrechtice 9:13. Béčko je bodované a tak si přece jen nějaké body a sílu za 2. místo odnášejí. Dostávají se tak do čela letošního klubového žebříčku.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář