Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní lipnické koule 2011

14. 3. 2011

Počasí petánku přeje, sešlo se i dost hráčů, 18 trojic znamená, že to bude první letošní bodovaný turnaj. Hrají se skupiny, jak jinak zde. Časový rozdíl mezi sehráním tří nebo pěti kol je ale značný, obzvlášť hraje-li se bez limitu.

 

Obrazek

Petr-Jana-Jarda hrají v pětičlenné , alespoň si více zahrají. V prvních zápasech prohrávají s domácími (M. Vavrovič) i se smíšeným týmem mladých hráčů vedeným republikovou dvojkou Michalem. Ve třetím zápase vyhrávají nad dvoutřetinovým Vrchlabím, v posledním zápase nestačí na Moraváky. Nakonec 4. místo ve skupině a jdou do turnaje B. Nejdřív ale něco k jídlu.

V béčku vyhrávají dva zápasy ze třech, jediné Vrchlabí neztratilo ani bod ale nadělilo P2J vysokou porážku, která se projevila v konečných počtech špatným skóre. Je z toho 4. místo, bez finanční odměny.

 

Obrazek

Zbytek našich hráčů, tj. Milan s Demčíkama a Ondra-Black.Kubrt je nalosován do jedné, čtyřčlenné skupiny. Hned v prvním zápase jdeme na sebe. Na Demčíky mají kluci pech a tak se s nimi vezu ne vítězné vlně. Porážíme i skorodomácí Rubi, Pavel, Miroš a máme postup z prvního místa jistý. Potvrzujeme ho výhrou nad klubovými spoluhráči mých spoĺuhráčů, Skála s děvčaty.

Obrazek

OBK vyhrávají svůl druhý zápas nad Jupiterem a ve třetím se rozhoduje o postupu ze skupiny. Zvládli to na jedničku, nepovolili soupeři ani bod.

Obrazek

Po poměrně dlouhé přestávce nastupujeme proti Frapecu a nedaří se. Navíc jim dávám bod a mí spoluhráči se pomalu začínají rozkládat. Prohráváme a tak nám zbývá jen boj o 5. místo.

 

Obrazek

S domácími (M. Vavrovič) začínáme dobře, vedeme 4:0, pak ale místo pěti bodů získáváme jen dva, přes vedení 6:0 sebedestrukce týmu nabírá na obrátkách a tak do konce zápasu děláme pouze jediný bod a to nestačí. Končíme na 7. místě.

OBK ve čtvrtfinále porážejí všechny Lapihusky a jdou do boje o medaile. Tam všek nestačí na pozdějšího vítěze, domácí hráče s dirigentem Muzikantem. Ani v souboji o třetí místo to není lepší, nepomstili nás, i oni prohrávají s Frapecem. A tak je z toho "jen" 4. místo.

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lipník

(ondra, 23. 3. 2011 15:22)

ještě bych poznamenal že catering lipnických byl opět na nejvyšší úrovni. počínaje raní polévkou a pečenou nohou z prasátka konče. ;)