Jdi na obsah Jdi na menu
 


Centrope CUP Polsko 2011

23. 5. 2011

V nádherném prostředí sportovního areálu Jadlina Zdroj a za nádherného počasí se na další turnaj Centrope sjelo 67 trojic. Z toho 4 z našeho klubu. hrálo se jako obvykle švýcarem, tentokrát jen na 5 kol a 32 KO. Limit 55 minut bez dalšího náhozu.

 

1_066.jpg

Trojici Milan-Miloš-Šárka se moc nedařilo, i když jsme nějaké vyložené chyby nedělali. Polská děvčata se zdála snadným soupeřem na rozehrání. Bohužel se nám to vymklo z ruky a nakonec prohráváme 8:10. I ve druhém zápase proti hrode-Stolín začínáme dobře, vedeme 8:3 ale v dalších dvou hrách se nedaří a po dvou pětkách prohráváme 8:13. Soupeři jsme udělali velkou radost.

Jsme odesláni na nejzadnější hřiště, kde se k našemu údivu střetáváme s vrchlabím Vláďa-Pavel-Viktor. K našemu překvapení se na nejposlednějším hřišti odrážejí ode dna Korešové, narozdíl od nás. plážové hřiště vyhovuje nejvíce Pavlovi, i tady prohráváme 9:12. V dalším kole volný los, alespoň nebudeme úplně poslední. Na poslední zápas jdeme zase na "pláž", v posledním náhoze potřebujeme uhrát šestku. Vystřelujeme ale košonek a tak prohráváme 6:12. Končíme na 64. místě. Ani žádnéme z našich soupeřů se moc nedařilo, nejlepší z nich skončil na 42. místě. Tak se alespoň v klidu můžeme najíst.

 

1_088.jpg

 

Jarda-Jirka-Kubrt začínají vítězstvím volným losem, vítěrí i v posledním utkání. bohužel mezi tím žádný zápas nevyšel a je z toho 47. místo. Škoda prohry o bod ve třetím kole, mohlo to být vesejejší.

 

1_016.jpg

 

Jana-Petr-Vojta začínají vítězstvím, pak sice dvakrát prohrávají (ve druhém kole taky pouze o bod 9:10) ale výhra ve čtvrtém kole znamená stále naději na K.O. a body. Bohužel to nevyšlo, nakonec 41. místo.

 

1_035.jpg

 

Nejlépe si vedla trojice Black-Michal-Ondra. Hned v úvodu jim ale musím udělit důtku za ústrojovou nekázeň. Příště už to bude finanční postih. Není to rozdíl?

1_116.jpg

Po dvou výhrách a dvou prohrách si vítězstvím v pátém kole z 27. místa zajišťují postup do K.O. Ne všem se to s třemi vítězstvími povedlo.

V prvním kole hrají proti domácím hráčům, za stavu 2:6 soupeř na konci 4x střílí a svůj bod mění na náš. V další hře raději nic nezkoušejí a berou bod, stav 3:7 a závěr se blíží. Musíme uhrát čtyřku. Polákům se moc nedaří ale nám taky ne. Přestože jsou koule poměrně daleko od košonku, máme trojku. Poláci placují ke košonku, mají ještě dvě koule, my jen jednu. Krásným karem (právě když skončil časový limit) Ondra vykouzlil potřebnou čtyřku. Ale jsou tu ještě dvě koule soupeře, na mladém hráči je vidět nezvozita. První koule krátká, nic se nemění. Druhá dlouhá ale naneštěstí se zastavuje o naší a Poláci ubírají bod. Prohrou 6:7 se loučíme s turnajem a po občerstvení můžeme vyrazit domu. Nejlepší umístění je tedy 32. místo.

 

1_110.jpg

 

Turnaj byl velmi dobře zorganizován, jídla i pití dost. Jen na tan rychlý konec limitu si musíme trochu zvyknout. Tak snad zase příští rok v Jedlině.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář