Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přimrzlé koule 2010 - Ořech

6. 12. 2010

"Jen" dvanáct dvojic se za sněhu a mrazu vydalo ku Praze na tradiční přimrzlé koule. Z toho bylo několik slovenských týmů a taky dva týmy Japka. Hraje se čtyřkolový švýcar bez dohrávky.

Výborně si vede dvojice Ondra-Black, která postupně poráží Vojnův Městec Konopásek-Svobodová 13:9, domácí ořešáky Glaserovi 13:11 i zahraniční tým Tomanová-Lampert rovněž 13:11. V Česko - Slovenském souboji neporažených prohrávají s týmem Tomko-Stano 3:13. Z dvou tříbodových týmů mají horší skóre a získávají 3. místo v turnaji. Nutno podotknout, že na tomto místě by skončili i kdyby se na turnaj přijel podívat přítel (kupodivu ale občas taky něčí nepřítel) Bucholz.

Šárka s Petrem, čerstvým členek klubu (chtěl jsem napsat ještě teplým ale to by si mohl leckdo myslet bůhví co) mají ze tří čvtrtin stejné soupeře a taky se jim daří. Vítězí nad Tomanová-Lampert 13:10 i nad Toman-Fatrič 13:8. Ani oni nestačí na Tomko-Stano a prohrávají 7:13. V posledním zápase však vítězí nad Konopásek-Svobodová 13:3 a po zásluze jim patří 2. místo v turnaji.

Obrazek

Protože zvítězil tým ze Slovenska, nejlepší Češi jsou z JAPKA.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář