Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prezidentův pohár 2010 - Vrchlabí

12. 9. 2010

Léto je za námi, turnaje daleko od nás a tak si tentokrát budeme užívat na nečapkovských turnajích v okolí. Nejprve jsme vyrazili na turnaj jednotlivců do Vrchlabí. S námi čtyřmi se nás tam za nádherného, překvapivě ještě letního počasí sešlo 27. Hrálo se v pěti skupinách, postupují tři do KO.

Miloš je ve skupině se mnou, začátek se mu vůbec nevydařil. Postupně prohrává 9:13 Srnská, 7:13 Bím a 4:13 Buček. Ani vítězství nade mnou 13:3 ho neodrazilo od dna tabulky této skupiny. Jde do turnaje "B", kde všechny jeho zápasy končí 13:7. Nejprve vrací porážku Bučkovi, poráží i Řehoře aby následně podlehl Venclovi. V souboji o bednu znovu poráží Řehoře. Končí na pěkném 2. místě a odváží si soupravu na poker. Už se všichni těšíme až ji rozbalí a zašustí karty na stole.

Obrazek

Jarda "Kubrt" začíná velmi dobře, sice první zápas vyhrál jen tak tak, 13:12 Řezníčková, pak ale poráží i 13:10 Brázdu a 13:4 Řehoře. Póslední zápas se Žižkou sice prohrává 2:13 ale vyhrává skupinu a my mu věříme, že udělá pěkný výsledek. Bohužel v KO střídá lepší chvilky s horšími, prohrává 5:13 s Čermákem, poráží 13:10 Bímovou aby znovu podlehl 8:13 Srnskému. Závěrečné vítězství 13:7 nad Šebkem mu zajistilo konečné 11. místo.

Šárka sice v prvním zápase podlehla Venclovi 4:13 ale pak začale její skvělá jízda. Poráží Šebka 13:4, Korhelovou také 13:4 a nakonec i Čermáka 13:5. Vyhrává také svou skupinu. Poslední výhrou odsunula Aleše do turnaje "B" ale ten si to tam vynahradil a vyměnil "vrchlabské" body za krásnou ruletu. Šárka pokračuje výbornými výkony i v KO, poráží místního prezidenta Řezníčka 13:9 ale pak má smůlu, že je ve větvi se mnou. Prohrává 7:13. Další zápasy jsou však zase vítězné, poráží Chňoupka 13:7 a v závěrečném utkání i Čermákovou rovněž 13:7. Za konečné 5. místo a nejlepší ženu získává Pivrncovu pivní pěnu. Už se těším jak bude večer vonět. Jen se obávám, aby se za ní, až zítra půjde do práce, netáhli všichni bezdomovci z Jablonce.

 

Obrazek

Milan ve skupině napodobil Kubrta. Vyhrál úvodní tři zápasy 13:7 Srnská, 13:10 Bím a 13:6 Buček. Poslední zápas nemohl na mém vítězsví ve skupině nic změnit, a tak prohra s Milošem 3:13 mi žádné trauma nezpůsobila. V KO vyhrávám 13:3 nad hlavou rodiny Nacu, pak bohužel vyřazuji ze hry o medaile Šárku. To se ale nedá nic dělat, v tomto případě jde kamarádství stranou. Nejnapínavější je semifinále, kde se vedení 9:2 obrací na 9:10 a zápas se dostává až do stavu 12:12. Zase jsme měl o něco víc štěstí a stejně jako v klubech vítězím i tentokrát 13:12. Ve finále zprvu prohrávám 0:4 ale to bylo běžné téměř ve všech zápasech. Nakonec zlepšenou hrou obracím obraz hry a vítězím 13:4. 1. místo v 1. ročníku turnaje znamená, že se můžu celý rok kochat pohledem na putovní Prezidentův pohár. A k tomu ještě ten Pivrncuv pivní vlasový šampon. To jsem zvědav jaký to bude mít na okolí vliv. Jesli nebudu "vonět" stejné, jako když jsme šli od Pada po oslavě našich výkonů.

 

Obrazek

Turnaj byl perfektní a nepřispělo k tomu jen nádherné počasí ale velkou měrou pěkná atmosféra, pohoda a příjemní lidé. Doufám tedy, že jim nebude vadit, když nás příště přijede o titul usilovat víc. Chtěli bychom putovní pohár domácím jen na chvilku ukázat a zase si ho do Jablonce na rok odvést.

Zdravíme Vrchlabáky a děkujeme za skvělý turnaj.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář