Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. 9. 2010

Na MMČR vyrážíme ve složení Miloš-Šárka-Milan. Těšíme se na pěknou hru a tak nám moc nevadí, že musíme velmi brzo vstávat, abychom těch více naž 300 km (naštěstí po dálnici) zvládli včas. Sjelo se 58 trojic, hraje se 5-ti kolový švýcar s postupem do 32.

Naše naděje na dobrý výsledek však brzy berou za své. Jsme na začátku druhé poloviny startovního pole a tak nás čeká nějaký těžší soupeř. Je to směska PCBD-SLOPE-FŇÁKY Hejl-Hašek-Stoklásek a ti nám moc šancí nedávají. Prohráváme 3:13.

Ve druhém kole se snadno ujímáme vedení nad maďarskou trojicí vedenou Dodem a udržujeme ho až do ukončení limitu. Za stavu 11:9 se hraje poslední nához ve kterém Dodo poslední koulí posunuje košonek k vlastním koulím a potřebné tři body jsou jejich. Škoda, mohl to být cený skalp. Tento tým nakonec vybojoval celkové druhé místo v turnaji.

Tváříme se, že se nic neděje ale poznamenalo nás to více než jsme si připouštěli. V dalším zápase se nám nedaří nic a hladce prohráváme s OSIKA Kraus-Mráz-Paduchová 1:13.

V dalším utkání zoufalců, kteří si ještě neškrtli vítězíme nad OSIKA-Varan Radoušová-Pošar-Valenz J. 13:9.

Postup už je stejně ztracen, nakonec prohráváme i s unuděnými, ospalými Poláky 7:13.

Neřídící spoluhráči by si ze žalu dali alespoň pivo, to už však došlo a tak jedeme domů. Jediné pozitivní na tom bylo, že jsme dorazili zpět ještě za světla. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář