Jdi na obsah Jdi na menu
 


MEVA CUP 2010 - Vědomice

25. 10. 2010

Po týdnu znovu do Vědomic. Po ránu nás tam čeká mlha a docela pěkná zima ale taky tradiční chléb se solí (v sádle) a k tomu okurky.

Obrazek

Počasí se nakonec umoudřilo a bylo krásné, petánkové. Sjelo se 46 dvojic včetně senior týmu z Prahy. Skupiny se samozřejmě nehrály, byly nahrazeny 4 čtyřkolovým švýcarem s limitem. Postup do 16, která se dohrávala.

Miloš se Šárkou mají smůlu, ze dna tabulky dostávají velice silný tým z Drážďan, Lehman a ještě jeden. Prohrávají 5:13. V dalším utkání porážejí těsně pořadatele, mladé Lapihusky 13:12. Pak je ale čeká nepříliš příjemný zápas se zástupci Sokola Lipník Vavrovič M. a P., prohrávají 1:13, stejně jako i čtvrtý zápas 8:13 s domácími Hocková-Skála.

Je to pouze 32. místo, jde se do béčka, Polabského poháru. Bohužel senioři odjíždějí, další tým k tomu a tak 22 dvojic znamená, že žádné body z turnaje nekoukají. Rozčarováni z vlastního výkonu prohrávají 0:11 s Hradečáky Gavlas-Novotný, vracejí porážku v poměru 11:6 Vavrovičům, v posledním zápase nestačí na Kocourek P. - Suchomel 2:13.

Michal s Jirkou těsně prohrávají s Pillerovými 9:10, v druhém zápase 9:13 s Kocourek P. - Suchomel. Další zápasy už jsou lepší, vítězství 13:2 Daňková - Dimitrová a 13:8 Horáčková - Pénzesová znamená 32. místo. Takže taky béčko, jediní nevědomičtí tohoto dne VM-POP Konopásek - Preuss O. 1:11, následuje Hocková -Skála 2:11 a kruh se uzavírá Pillerovi 2:11.

 

Obrazek

Klára hraje s Lukášem, který má premiéru. Nevedou si vůbec špatně. Bohužel narážejí v prvním kole na nás a prohrávají 6:13. Radost si dělají proti seniórům Hudečková - Rybářová 13:1, aby je hned následně schladil slovenský pár Stano - Lampert 0:13. Poslední zápas je ale zase jejich, PCP Lipník Proroková - Gorroňo Lopéz Blanka 13:7. Bohužel soupeři nebyli z nejsilnějších, 28. místo neboduje.

 

Obrazek

V Polabské poháru je to slabší, po prohře 3:11 se "zase ten Kocourek P. - Suchomel" stejně jako u ostatních už není o co hrát. Těsná prohra 10:11 s Osikou Radoušová - Pošar. Poslední zápas proti Vavrovičům je za stavu 7:6 pro tmu a stav hráče ukončen dohodou na remíze 3:3.

Black s Milanem porážejí  jak už bylo uvedno Kláru s Lukášem 13:6. Demčíci jsou nad naše síly, ani reklamace náhozu méně než metr od překážky (stromu) nám nepomohlo změnit vývoj utkání, prohráváme 1:13. V dalším zápase jde o všechno, kluci Merglové z Hradce občas hrají s námi a pomáhají nám tak k vítězství 13:11. I v dalším zápase Sokol Lipník Morávek - Vavrovič P. ml. vyhráváme 13:6 a postupujeme ze 13. místa do šestnáctky.

V KO opět Demčíci, opakovaně školíme Jiřinu ze základního pravidla o nohách na zemi, což nám přináší vedení ale dál než k jedenáctce jsme to nedotáhli. Postupně si na tento nový postoj zvyká a tak nakonec prohráváme 11:13. Jsme z toho otrávení, páru z Kolové Plucar - Mrázková moc nevzdorujeme, prohráváme 1:13. V dalším zápase ale jdeme do sebe, nalézám novou osobní motivaci a proti domácím Milanům Zavadil - Kulhánek vítězíme 13:1. Ostatní ještě hrajou a tak se těšíme na poslední zápas se Špitálský - Valenz. J.  Ostatní Varani ale už odjíždějí a tak přicházíme o soupeře, potvrzujeme 13. místo.

Turnaj byl pěkně připraven, zázemí perfektní, počasí taky. Akorát jsme se nějak zapomněli najíst a masnu v Kněžmostě už nám zavřeli. Spěcháme domů, do městské haly na pivo a tousty a hlavně vyzkoušet nové indoorové koule. Snad s nimi přes zimu něco natrénujeme. Hlavně zlepšit tu žalostnou střelbu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář