Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR MIX 2010 - Cheb

9. 8. 2010

Příznivá předpověď počasí na sobotu se postupně mění, nakonec není moc růžová. Vyjíždíme z Povltaví, neprší, vypadá to docela dobře. Cestou se počasí zhoršuje, leje jako z konve ale v Chebu to docela jde. Prší jen málo, ani není potřeba deštník. Odpoledne už je docela pěkně, i hřiště už vyschla.

Z našeho kubu nastupuje pouze Šárka a Milan. Počasí neodradilo ani dalších 50 smíšených dvojic a tak se hraje povětšinou v tříčlenných skupinách na dvě prohry. Začínáme se Sokol Lipník Chludilová-Vavrovič. Počáteční vedení soupeř dohání a sám jde do čela, naštěstí tři Maruščiny koule do stejného místa v uctivé vzdálenosti od košonku vyvádějí Zdeňka z míry, vyhráváme 13:10.

Nerozehraní Demčíci z Jupiteru (což je úděl lídrů v 3-členných skupinách) nám moc nevzdorují, mají co dělat sami se sebou. Po výhře 13:3 postupujeme do dvaatřicítky z prvního místa.

Na Varanech ať si vylámou zuby Demčíci, my nastupujeme proti domácím Vaníčkům z LEAPu. V poklidné atmosféře vítězíme 13:5. Když už jsme tak daleko, rádi bychom nakoukli po letech opět do osmičky, v cestě nám stojí Kolová Hokešová-Gubiš. Nevypadá to moc dobře, prohráváme ale nevzdáváme se. Postupně před početným publikem příznivců soupeře získáváme navrch a vítězíme 13:7.

V osmičce už nám to tolik nejde, po prohrách

0:13 Pozorka Michovští

7:13 Osika-Frapeco Blahníková-Felčárek (to se nám moc Radka neodměnila za to, že jsme ji přivezli na turnaj, odpustili jsme jí top a nakonec jsme ji vzali i zpět domů)

6:13 Carreau-Slope Šrubařová-Hašek

jsme uhájili zasloužené 8. místo. Bohužel se nám tak nepodařilo překonat výkon z roku 2007. Oceňujeme pořadatele, že tentokrát i na nás zbyla nějaká cena. Krásné medaile a kasičky, i když nevím z čeho šetřit, když se pořád někam jezdí a paltí startovné.

Něco na závěr do vlastních řad. Bylo by vhodné, aby si už naši chlapci z klubu našli nějaká hravá licencovaná děvčata, aby příště bylo silnější zastoupení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář