Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR dvojic 2010 - Kolová

1. 6. 2010

Je to dálka a tak raději vyjíždíme v pátek odpoledne. Ještě že tak, cesta do Mělníka byla hrozná, samé semafory a objížďka. Nakonec zpět přes Prahu to bylo stejně daleko a samozřejmě rychlejší. Pěkně jsme se vyspali v místní multifunkční hale, i když někteří o něco méně, neboť se nechali zlákat k nočnímu pobytu a hraní kostek do loděnické obytné Avie.

Celkem se sešlo 64 týmů, optimální počet na jakýkoliv systém, zvolen byl 4-kolový švýcar.

Ondra s Tomášem začínají s Jupiter Pillerovi. vedou 9:3 ale pak podléhají nervozitě a přenechávají vedení 9:11 soupeři. Naštěstí v další hře již nemají Pillerovi kouli a Ondra střílí. Zasáhl košon a jeho vystřelení daleko do louky znamená nečekané 4 body což všechny dost zaskočilo. V dalším kole Frapeco-Osika Felčárek-Jirkovský taky vedou, i když ne tolik ale v závěrečné extrahře nevydrželi tlak a prohrávají 9:10. Ani další hry se nedaří, Jupiterští mladí Lapihuskové 8:13 a nakonec domácí Horáček-Hložek 4:13. Jedna výhra nestačí a tak je to společné 64. místo.

Milan s Kubrtem začínají dobře, snadno porážejí favorizovanou dvojici Carreau Šrubař-Hodboď 13:4. Přechod na štěrk nám nesvědčí, prohráváme s KLIP Neoral-Bureš ml. 3:13, když v poslední hře střílejí naší kouli i s košonkem za 4 body. Vracíme se na písek k dámským záchodkům, abychom potrápili Aura-UBU Pešout-Fuksa. Po dvou hrách vedeme 7:0 ale další hrou necháváme soupeři čtyřku a tak se vrací do hry. Naštěstí nás to moc nerozházelo a vítězíme 13:7. Poslední kolo zase na štěrku a zase prohra s domácími Plucar-Imlauf 3:13.

Do K.O. postupujeme z 25. místa ale Carreau-POP Michálek T.-Vokrouhlíková R. je evidentně nad naše síli, navíc když nevyužíváme možnost za stavu 0:3 snížit a dáváme jim další bod. Zřejmě se jim nás zželelo a alespoň jeden bod nám později nechávají, když nestřílejí ale plasují. Prohra 1:13 = 32. místo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář