Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR 3 region 2010 - Poděbrady

7. 6. 2010

Vzhledem k téměř padesátiprocentnímu nebezpeční postupu do finále ve vzdáleném Brně a časové tísni na konci června se na kvalifikaci MČR 3 vydala jediná trojice ve složení Milan-Black-Jarda. Sešlo se 16 týmů a tak se hrálo ve čtyřčlenných skupinách každý s každým.

Začínáme s PCP Lipník Gorroňo-Pažout-Čihák amoc nám to nejde. Prohráváme vysoko 3:11 a děláme vše pro změnu. Nehazujeme košon do vedlejšího hřiště a posléze sem přesouváme celou hru. Prý se to nesmí ale v zápalu boje si to nikdo z hráčů neuvědomil. Taktika se daří, dotáhli jsme to až na 12:12. V rozhodující hře ale soupeř líp plasuje a taknakonec prohráváme 12:13. Velim vyhrává 13:3

S lipnickými sokoli Vavrovičovými nám vychází začátek, vedeme 7:0 a 9:3, pak se to ale zamotává a soupeř stále stahuje. Za stavu 12:9 hrajeme hrozné haluze, nejbližší koule půl metru, vypadá to nedobře. Malý Péťa umisťuje obě koule, naštestí strejdům to tak nejde a ze třech dávají jen jednu, ke čtyřce a našemu konci chybělo pár milimetrů. V poslední hře se nám podařila vystřelit jejich dobře umístěnou kouli a tentokrát vítězíme my 13:12. Velim vyhrává taky 13:12.

Vše je otevřené, všichni mohou postoupit. máme to ve svých rukách, musíme porazit Velim Černý-Slavíček-Jeřala. To se taky poměrně hladce daří, 13:2. Lipnický duel vyhrává Rubbi 13:7 a tak postupujeme z 1. místa spolu s PCP Lipník do finále MČR. Tam se máme na co těšit. Protože jsme z kvalifikovaných největší lůzři, čekají nás tam na úvod lonští mistři republiky Korešové-Habásko-Netušil.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář