Jdi na obsah Jdi na menu
 


Libverda 2010

19. 9. 2010

Dalším místní turnaj se koná v nedaleké Libverdě. Turnaj nás láká zejména dárkovými koši, které první tři týmy obdrží. Loni jsme je odnesli všechny a následně i zdolali u domácího hřiště na přehradě. Tentokrát se sešlo 8 trojic, polovina z nich z Jablonce. Za náš klub jede tým "Boulisté" - obhájce vítězství a "Zahradníci", obhajující třetí místo. O některou z cen chce usilovat i vítěz Líšnýho Open, tým "Bez Jany", čtvrtým týmem je "Projectile". Hraje se na antukových hřištích, kde se koule neuvěřitelným způsobem kutálejí a jsou schopny velmi pomalou rotací ujet i několik metrů.

Obrazek

Nejvíce se daří Zahradníkům ve složení Miloš, Šárka, Kubrt. Od počátku nenechávají nikoho na pochybách, že třetí místo jim nestačí a jdou suveréně od vítězství k vítězství k největšímu dárkovému koši. Porážejí všechny přítomné, 11:2 Tygři, 11:5 Kuka, 11:8 Boulisté, 11:10 Bez Jany, 11:3 Prosranda, 11:10  Muhull, 11:3 Projectile. 1. místo jim tedy zaslouženě patří.

 

Obrazek

Obhájci titulu Boulisté - Black, Jarda a Milan bohužel nezačali moc dobře, z prvních třech zápasů dva prohráli a tok se až do konce strachují o výsledek. Nakonec to po výsledcích 11:3 Kuka, 3:11 Tygři, 8:11 Zahradníci, 11:3 Muhull, 11:8 Projectile, 11:5 Prosranda a 11:8 Bez Jany dopadlo dobře. Tygři prohráli nakonec o jeden zápas víc než my a tak z toho bylo pěkné 2. místo. Cíl byl splněn, víc jsme si už skoro nemohli přát.

 

Obrazek

Projectile se ve složení Martin, Irena a Tomáš snažil, začátek měl velmi dobrý ale koncovka už tak dobře nevyšla. Tři vítězství po výkonech 11:5 Muhull, 11:6 Bez Jany, 7:11 Tygři, 11:1 Prosranda, 8:11 Boulisté, 8:11 Kuka a 3:11 Zahradníci znamenala sice taky medaili, ale bramborovou. Na víc než 4. místo bylo potřeba porazit Tygry, nic jiného k úspěchu nevedlo.

Bez Jany (Petr, Jana, Šárka) začali velmi dobře, i tygry porazili ale po obědě šel výkon strmě dolů. Bohužel ze třech týmů s dvěma výhrama měli nejméně nastřílených bodů a tak z toho bylo až 8. místo.

Jedeme domů a to nejlepší nás teprve čeká. Zhodnocení výsledků na přehradě, za účasti všech čtyř týmů se podařilo všechny koše (dnešní dva spolu s vítězným Líšenským) zlikvidovat. Došlo i na směnný obchod s místním kioskem, víno a kafe za klobásy.

 

Obrazek

Někteří, s vyšším estetickým cítěním by možná mohli mít k našemu stolování drobné výhrady ale nám to nevadilo. Jídla bylo dost, i Milošův pes si nakonec užil salámu.

Obrazek

V uvolněné náladě oslav jsme nakonec získali do Japka další členy, přihlášku podali Martin, Tomáš i Irena. Do Čapka zatím ještě nechtějí ale to časem přijde. Takže je tímto pěkně vítáme v klubu.

Už se těšíme zase za rok, zejména na následnou oslavu. V Libverdě by měli přidat alespoň ještě jedno hřiště, tuším, že příští rok nás zase bude o něco více.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář