Jdi na obsah Jdi na menu
 


MEVA CUP 2009 - Roudnice

11. 10. 2009

V sobotu se v Roudnici sešlo neuvěřitelných 64 dvojic. Polovina z nich tudíž musela odehrát své zápasy ve Vědomicích ale nikterak to nenarušilo průběh turnaje. Byl stanoven časový limit 50 minut bez dalšího náhozu. My jsme vyslali tři týmy s velkým očekáváním. Ondra-Milan (ONMI), Miloš-Kubrt (JAMI) a Jarda-Tomáš (JATO). Hrálo se ve čtyřčlenných skupinách každý s každým.

ONMI v prvním zápase narazili na staré známé AGRO Čihák-Šafářová a poměrně snadno vyhárli 13:4. Proti německému páru Baer-Franck se nedařilo, měli štěstí a na co sahli to s so povedlo, nakonec hladká prohra 3:13. Zachránit nás mohla jedině výhra nad VARAN I. a L. Valenzovi. Ač jsme dotáhli na 8:8 tak se nekonala, další prohra 8:13. Skupina se zamotala a o jediný bod jsme na skóre nepostoupili.

JATO nezaznamenalo ve skupině žádnou výhru, postupně prohrává s domácími Demčíky 3:13, Vrchlabí-Fňáky Hanč-president Stoklásek 8:13 a nakonec i s Orlová Puhr-Opiol opět 3:13.

JAMI výsledky nedodalo, vyhráli pouze třetí zápas a tak jako my všichni skončili na posledním místě v základní skupině.

Chceme si spravit chuť v Polabském poháru ale ani to se nám moc nedaří. V prvním kole sice hladce porážíme Thorsen-Andreas (zřejmě nějací němci) 11: a vedeme nad Starobrno Petura-? 9:4 ale pak se to zlomilo. Chceme rychle rozhodnout, vymýšlíme čápoviny a tak nakonec prohráváme 9:11. V posledním zápase vedeme nad Lipník Chalupa-Vavrovič P. 10:4, soupeř snižujě na 10:6, máme kouli u košonu, střílejí mnohokrát mimo ale poslední koulí, kterou Jirka vypustil při jedné ze svých pohybových kreací trefuje naší kouli, bere košonek jak klokan do kapsy a veze ji k nic netušícím koulím povalujícím se těsně před koncem hřiště. Marně se pokoušíme napočítat níně než pět bodů a tak neslavně končíme další prohrou 10:11.

JATO začíná taky vítězstvím (po tuhém boji) nad Lipník Mandíkovic holky 11:9, další holky z Lipníku Syrová-Petříková už jim šenci nedávají, 1:11 a jsou rádi alespoň za bod. Ani v posledním zápase nás nepomstili a prohrávají s Petura-? 5:11.

Nejlépe se vede JAMI, i když první zápas s PAK-Staříč Ševčík-Kozelský prohrávají 7:11 pak už je čeká jen vítězství 11:9 nad OSIKA Jirkovský-Štěpánek a 11:8 Valšovice Skácel-Suk. Na semifinále je však potřeba 3 výhry a tak jedeme domů.

Turnaj se povedl, déšť nás trápil jen při prvním utkání, pak už bylo docela pěkně. Někteří divoši tu pobíhali i v tričku s krátkým rukávem. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář