Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR 50+ 2009 - Roudnice

11. 10. 2009

Mám tu "čest" reprezentovat na mistrovství republiky veteránů, hraji s Jardou Felčárkem z Frapeca a Béďou Kocourkem z Českého ráje. Sešlo se neskutečných 20 pánských a 5 dámských trojic. Chlapi hrají v pětičlenných skupinách každý s každým, 8 do K.O.

První kolo stojíme a pak jedeme rovnou na rozhodující zápas dne. S nejstarším triem, domácími Lapihuska-Skála-Petracchi vedeme 4:0, pak se vedení přelévá, za stavu 6:7 dostáváme čtyřku, kontrujeme pětkou a je to 11:11. Pak už se nám to moc nepodařilo, hrají se ještě 3 hry ale nakonec prohráváme 11:13.

I nad Kolová Valenta-Hubáček a domácí Demčík brzy vedeme 5:0 ale i tady se to obrací a prohráváme 6:13. Další Kolová, Hlavín-Rytíři taky vedeme ale tentokrát až do vítězného konce 13:3.

Jdeme na oběd, kouzelný ostrý kuřecí řízek s hranolkama. Ne že by byl tak kořeněný, po přeříznotí byl slabý jeko žiletka, tek kdo takle to maso naklepal musel být kouzelník. Ale byl dobrý. Po obědě nastupujeme k poslednímu zápasu ve kterém jde jen o prestiž, o 3. místo ve skupině. Starobrněnští Výška-Blažej-Chaloupka se nechtějí dát, dokonce už vedou 12:8. Stahujeme na 10:12, poslední koulí měníme soupeřův bod na naše dva ale oni mají ještě dvě koule. Hraje se na 10 metrů, první nedoletí, zato druhá je agresivní a přiráží nám další bod. 13:12, nečekali jsme. že to půjde tak rychle.

Naše skupina končí jako první, některé nemají ještě dohráno ani čtvrté kolo. Moc jem to čekání na K.O. nezávidíme ale to je tak jediné pozitivní. Hřiště byla pěkně upravena, došlo ke změně umístění a tak jen to u klubovny na kterém se stále motali nějací lidé nebylo pro hráče nejlěpší. Ale jde o zkušené hráče které jen tak něco nerozhází, to není jako na ostatních mistrovstvích, kde se skoro nic nesmí. Tady dokonce jeden ženský tým měl dva kouče, z toho jeden byl současně hlavním rozhodčím turnaje a taky to v pohodě šlo. Pohodový turnaj, počasí na kraťoučkou výjimku dobré, jen ty naše výkony by chtěly o kousek zlepšit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář