Jdi na obsah Jdi na menu
 


Libverda 2009

20. 9. 2009

Jedeme obhajovat první tři místa z loňska, tentokrát je to však turnaj trojic. Trochu jsme se zapotili ale nakonec jsme je dali dohromady. Ponecháváme si osvědčené názvy týmů i když v poněkud jiném složení. Sjelo se 9 tripletů, hraje se systémem každý s každým, pořadí zápasů není dáno. Náš cíl je jasný, všichni na bednu.

Zahradníci ("Z") ve složení Miloš, Šárka a Kubrt.

Za L.P.R.J. ("L") hraje Onra, Michal a Ruda od Bobří řeky.

Boulisté ("B") ve složení Tomáš, Jarda a Milan.

 

Obrazek

"Z" začínají dobře ale nestačí na spřátelené týmy. S "L" prohrávají 10:13, s "B" dokonce 3:13. A tak bojují o třetí místo. V posledních dvou zápasech museli pořádně zabrat, když odvraceli nepříznivý stav s Ohaři 1:9 a v posledním zápase, přímém souboji o třetí místo s KUKA 1:8. Zvádli to a tak jim třetí místo zaslouženě patří.

 

Obrazek

"L" začíná také velmi dobře ale postupně jsou soupeři stále těžší, těné vítězství nad Prosrandou a dokonce prohra s KUKA (ta nám dala všem zabrat a čtvrté místo si rozhodně zasloužila). Před posledním zápasem jediná prohra.

 

Obrazek

"B" to ze začátku moc nejde, jsme rádi že porážíme Podskaláky. Zápas s KUKA se nevyvíjí moc dobře ale naštěstí jednou zaváhali a šestkou obracíme nepříznivý stav a vítězíme. Jeden zápas přece jen prohráváme a uplně na konec ná čeká souboj o první místo s "L". Naštěstí jsme se lépe přizpůsobili hladkému antukovému povrchu, Black místo střelby přešel na vystrkování a tak se nám podařílo poměrně bez problémů zvítězit 13:9.

Tak a máme to doma. Cíl je splněn. Byl to pohodový turnaj za nádherného letního počasí. Terén byl "jednoduchý" ale koule běhaly jak divé, zahýbaly podle terénních nerovností a sklonu hřišť, střely odskakovaly jak na trampolíně, takže proti koulícím soupeřům to nebylo vůbec jednoduché.

 

Obrazek

Jedeme domů a samozřejmě jsme se ještě zastavili na základně Na Písku, kde jsme si řádně prohlédli obsah balíčků. Nakonec se to k pití docela hodilo a tak si za tmy už skoro není co odnést domů.

Ještě jak jsme si vedli :

  "B"          "L"       "Z"

13:2     13:12   13: 5     Prosranda

11:13   13:7     13:11    Ohaři

13:10     8:13   13:10    KUKA

13:1      13:3     13:2     MUHULL

13:10    13:2     13:10    Poskaláci

13:1       13:1     13:2     Pospa tým

Vydařený turnaj po všech stránkách, doufáme že i příští rok budeme mít možnost obhajoby.

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Další fotky z L.Libverdy

(Pavel Martínek PROSRANDA club CZ, 24. 9. 2009 12:11)

Ahoj,
pokud by jste měli zájem,tak na stránkách:
www.prosranda.estranky.cz jsou fotky z tohoto turnaje.
Pavel Martínek