Jdi na obsah Jdi na menu
 


Irena
 
Jana - 11002
Vicemistryně ČR trojic 50+ 2011 - Loděnice
2. místo            Přimrzlé koule 2011 (Ořech)
 
1. místo            Jablonecká petanque liga 2011
1. místo            Líšný OPEN 2010
2. místo            Líšenská liga 2010
 
Jarda (Japat) - 10039
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Líšný OPEN 2009
1. místo            Libverda 2009
2. místo            Libverda 2011
2. místo            Libverda 2010
2. místo            Libverda 2008
3. místo            Jablonecká petanque liga 2010
3. místo            Jablonecká petanque liga 2009
3. místo            Líšný OPEN 2008
3. místo            Líšenská liga 2008
 
Jarda (Kubrt) - 10044
4. místo           MČR ve vyrážení  2010 (Vědomice)
6. místo           MČR ve vyrážení  2011 (Vědomice)
1. místo            Poděbradka CUP 2011
1. místo            Polabský pohár 2011 (Vědomice)
2. místo            Litovel ÓPN 2011
 
1. místo            Jablonecká Vyrážka 2011
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Libverda 2010
2. místo            Jablonecká Placka 2010
3. místo            Libverda 2009
 
Jarda (K.)
3. místo            Podzimní koule 2011 (Lipník)
 
Jirka - 10042
1. místo            Líšenská liga 2007
2. místo            Líšenská liga 2008
 
Klára - 10036
5. místo           MČR smíšených dvojic 2007 (Vrchlabí)
6. místo           MČR žen 2009 (Poděbrady)
7. místo           MČR smíšených dvojic 2008 (Sněžné)
3. místo            O cop barona Prášila 2008 (Ořech)
 
1. místo            Turnaj dvojic 2011 (Loděnice)
2. místo            SVĚtový DEn Koulí 2010 (Ořech)
 
 
Lukáš – 11028
1. místo            Turnaj dvojic 2011 (Loděnice)
 
Martin
2. místo            Líšný OPEN 2011
 
Michal - 10038
6. místo           MČR dvojic 2011 (Kolová)
1. místo            Podřipský pohár 2011 (Vědomice)
1. místo            Krakonošovy koule „B“ 2009 (Vrchlabí)
1. místo            Dukáty 2009 (Lipník)
2. místo            O pohár CdP Loděnice 2011
2. místo            SVĚtový DEn Koulí 2011 (Ořech) (Ořech)
3. místo            Koule lipnické prezidentky „B“ 2010
3. místo            SUNDAY CUP 2009 (Poděbrady)
 
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Líšný OPEN 2009
2. místo            Jablonecká Placka 2011
2. místo            Jablonecká petanque liga 2011
2. místo            Jablonecká petanque liga 2010
2. místo            Jablonecká petanque liga 2009
2. místo            Libverda 2009
3. místo            Jablonecká vyrážka 2009
3. místo            Líšný OPEN 2008
3. místo            Líšenská liga 2008
 
Milan - 10034
4. místo           MČR trojic 50+ 2010 (Vrchlabí)
6. místo           MČR dvojic 2011 (Kolová)
7. místo           MČR smíšených dvojic 2007 (Vrchlabí)
8. místo           MČR smíšených dvojic 2010 (Cheb)
1. místo            Krakonošovy koule B 2010 (Vrchlabí)
2. místo            4. Turnaj dvojic 2011 (Loděnice)
 
1. místo            Standův loděnický pohár 2010
1. místo            Prezidentův pohár 2010 (Vrchlabí)
1. místo            Velimský Plížil 2009
2. místo            Podzimní koule 2011 (Lipník)
2. místo            SVĚtový DEn Koulí 2011 (Ořech)
2. místo            SVĚtový DEn Koulí 2010 (Ořech)
 
1. místo            Jablonecká Placka 2011
1. místo            SUPERMELE 2011
1. místo            Jablonecká Placka 2010
1. místo            Jablonecká petanque liga 2010
1. místo            Jablonecká petanque liga 2009
1. místo            Jablonecká Vyrážka 2009
1. místo            Libverda 2009
1. místo            Líšenská liga 2007
1. místo            pan Kbelíček 2007 (doprovodná soutěž Líšný OPEN)
2. místo            Supermele 2010
2. místo            Libverda 2010
2. místo            Jablonecká Vyrážka 2010
2. místo            Líšenská liga 2008
3. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
3. místo            Libverda 2008
 
Miloš - 10041
1. místo            Podřipský pohár 2011 (Vědomice)
1. místo            Poděbradka CUP 2011
2. místo            Litovel ÓPN 2011
3. místo            Krakonošovy koule B 2010 (Vrchlabí)
 
2. místo            Dukáty 2011 (Lipník)
2. místo            Přimrzlé koule 2008 (Ořech)
2. místo            Prezidentský pohár „B“ 2010 (Vrchlabí)
3. místo            Podzimní koule 2011 (Lipník)
 
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Libverda 2010
1. místo            Libverda 2008
2. místo            Libverda 2011
3. místo            Supermele 2010
3. místo            Jablonecká Vyrážka 2010
3. místo            Libverda 2009
 
Naďa - 10043
Vicemistryně ČR trojic 50+ 2011 - Loděnice
 
1. místo            Líšenská liga 2007
2. místo            Líšenská liga 2008
 
Ondra - 10037
2. místo            O pohár CdP Loděnice 2011
 
1. místo            Krakonošovy koule „B“ 2009 (Vrchlabí)
1. místo            Dukáty 2009 (Lipník)
1. místo            Velimský Plížil 2009
2. místo            Přimrzlé koule 2008 (Ořech)
3. místo            Přimrzlé koule 2010 (Ořech)
3. místo            Koule lipnické prezidentky „B“ 2010
3. místo            SUNDAY CUP 2009 (Poděbrady)
 
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Jablonecká Vyrážka 2010
1. místo            Líšný OPEN 2009
2. místo            SUPERMELE 2011
2. místo            Jablonecká petanque liga 2011
2. místo            Jablonecká petanque liga 2010
2. místo            Jablonecká petanque liga 2009
2. místo            Jablonecká vyrážka 2009
2. místo            Libverda 2009
3. místo            Líšný OPEN 2008
3. místo            Líšenská liga 2008
 
Petr - 11001
2. místo            Přimrzlé koule 2011 (Ořech)
2. místo            Přimrzlé koule 2010 (Ořech)
 
1. místo            Jablonecká petanque liga 2011
1. místo            Líšný OPEN 2010
2. místo            Jablonecká Vyrážka 2011
2. místo            Líšenská liga 2010
3. místo            SUPERMELE 2011
3. místo            Jablonecká Placka 2010
 
Šárka - 10035
Vicemistryně ČR trojic 50+ 2011 - Loděnice
7. místo           MČR smíšených dvojic 2007 (Vrchlabí)
8. místo           MČR smíšených dvojic 2010 (Cheb)
1. místo            Podzimní koule 2007 (Lipník)
2. místo            4. Turnaj dvojic 2011 (Loděnice)
3. místo            Krakonošovy koule B 2010 (Vrchlabí)
 
2. místo            Podzimní koule 2011 (Lipník)
2. místo            Přimrzlé koule 2010 (Ořech)
 
1. místo            Libverda 2010
1. místo            Supermele 2010
1. místo            Jablonecká petanque liga 2010
1. místo            Jablonecká petanque liga 2009
3. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
3. místo            Libverda 2009
3. místo            Libverda 2008
 
Tomáš (Black) - 10040
1. místo            Krakonošovy koule B 2010 (Vrchlabí)
2. místo            Litovel ÓPN 2011
 
1. místo            Velimský Plížil 2009
2. místo            Dukáty 2011 (Lipník)
3. místo            Přimrzlé koule 2010 (Ořech)
 
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Líšný OPEN 2009
1. místo            Libverda 2009
2. místo            Libverda 2011
2. místo            Libverda 2010
2. místo            Libverda 2008
3. místo            Jablonecká petanque liga 2010
3. místo            Jablonecká petanque liga 2009
3. místo            Líšný OPEN 2008
3. místo            Líšenská liga 2008
 
Tomáš - 11047
 
Vojta – 11039
1. místo            Polabský pohár 2011 (Vědomice)
 
1. místo            Jablonecká petanque liga 2011
3. místo            Jablonecká Placka 2011
3. místo            Jablonecká Vyrážka 2011
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Portrét


 


Poslední fotografie




Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>