Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se daří

 

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY
 
Jana – 11002
Vicemistryně ČR trojic 50+ 2011 (Loděnice)
 
Jarda (Kubrt) - 10044
4. místo           MČR ve vyrážení  2010 (Vědomice)
6. místo           MČR ve vyrážení  2011 (Vědomice)
 
Klára - 10036
5. místo           MČR smíšených dvojic 2007 (Vrchlabí)
6. místo           MČR žen 2009 (Poděbrady)
7. místo           MČR smíšených dvojic 2008 (Sněžné)
 
Michal - 10038
6. místo           MČR 2 2011 (Kolová)
 
 
Milan - 10034
4. místo           MČR trojic 50+ 2010 (Vrchlabí)
6. místo           MČR dvojic 2011 (Kolová)
7. místo           MČR smíšených dvojic 2007 (Vrchlabí)
8. místo           MČR smíšených dvojic 2010 (Cheb)
 
Naďa – 10043
Vicemistryně ČR trojic 50+ 2011 (Loděnice)
 
 
Šárka – 10035
Vicemistryně ČR trojic 50+ 2011 (Loděnice)
7. místo           MČR smíšených dvojic 2007 (Vrchlabí)
8. místo           MČR smíšených dvojic 2010 (Cheb)
 
 
PRESTIGE
 
Jirka - 10042
8. místo            Chateau Náměšť 2009
 
Milan - 10034
8. místo            Chateau Náměšť 2009
8. místo            Zahrada Vysočiny 2008
 
Šárka – 10035
8. místo            Chateau Náměšť 2009
8. místo            Zahrada Vysočiny 2008
 
 
REGIONÁLY
 
Jarda (Kubrt) - 10044
1. místo            Poděbradka CUP 2011
1. místo            Polabský pohár 2011 (Vědomice)
2. místo            Litovel ÓPN 2011
 
Klára - 10036
3. místo            O cop barona Prášila 2008 (Ořech)
 
Michal - 10038
1. místo            Podřipský pohár 2011 (Vědomice)
2. místo            O pohár CdP Loděnice 2011
 
Milan - 10034
1. místo            Krakonošovy koule B 2010 (Vrchlabí)
2. místo            4. Turnaj dvojic 2011 (Loděnice)
 
Miloš - 10041
1. místo            Podřipský pohár 2011 (Vědomice)
1. místo            Poděbradka CUP 2011
2. místo            Litovel ÓPN 2011
3. místo            Krakonošovy koule B 2010 (Vrchlabí)
 
Ondra - 10037
2. místo            O pohár CdP Loděnice 2011
 
Šárka - 10035
1. místo            Podzimní koule 2007 (Lipník)
2. místo            4. Turnaj dvojic 2011 (Loděnice)
3. místo            Krakonošovy koule B 2010 (Vrchlabí)
 
Tomáš (Black) - 10040
1. místo            Krakonošovy koule B 2010 (Vrchlabí)
2. místo            Litovel ÓPN 2011
 
Vojta - 11039
1. místo            Polabský pohár 2011 (Vědomice)
 
 
 
NEBODOVANÉ TURNAJE
 
Jana - 11002
2. místo            Přimrzlé koule 2011 (Ořech)
 
Jarda (K.)
3. místo            Podzimní koule 2011 (Lipník)
 
Klára - 10036
1. místo            4. Turnaj dvojic 2011 „B“ (Loděnice)
2. místo            SVĚtový DEn Koulí 2010 (Ořech)
 
Lukáš - 11028
1. místo            4. Turnaj dvojic 2011 „B“ (Loděnice)
 
Michal - 10038
1. místo            Krakonošovy koule „B“ 2009 (Vrchlabí)
1. místo            Dukáty 2009 (Lipník)
2. místo            SVĚtový DEn Koulí 2011 (Ořech)
3. místo            Koule lipnické prezidentky „B“ 2010
3. místo            SUNDAY CUP 2009 (Poděbrady)
 
Milan - 10034
1. místo            Standův loděnický pohár 2010
1. místo            Prezidentův pohár 2010 (Vrchlabí)
1. místo            Velimský Plížil 2009
1. místo            Boule z čutory 2006 (PCP Lipník)
2. místo            Podzimní koule 2011 (Lipník)
2. místo            SVĚtový DEn Koulí 2011 (Ořech)
2. místo            SVĚtový DEn Koulí 2010 (Ořech)
3. místo            Prezidentský pohár 2011 (Vrchlabí)
 
Miloš - 10041
2. místo            Dukáty 2011 (Lipník)
2. místo            Přimrzlé koule 2008 (Ořech)
2. místo            Prezidentský pohár „B“ 2010 (Vrchlabí)
3. místo            Podzimní koule 2011 (Lipník)
 
Ondra - 10037
1. místo            Krakonošovy koule „B“ 2009 (Vrchlabí)
1. místo            Dukáty 2009 (Lipník)
1. místo            Velimský Plížil 2009
2. místo            Přimrzlé koule 2008 (Ořech)
3. místo            Přimrzlé koule 2010 (Ořech)
3. místo            Koule lipnické prezidentky „B“ 2010
3. místo            SUNDAY CUP 2009 (Poděbrady)
 
Petr – 11001
2. místo            Přimrzlé koule 2011 (Ořech)
2. místo            Přimrzlé koule 2010 (Ořech)
 
Šárka – 10035
1. místo            Boule z čutory 2006 (PCP Lipník)
2. místo            Podzimní koule 2011 (Lipník)
2. místo            Přimrzlé koule 2010 (Ořech)
 
Tomáš (Black) - 10040
1. místo            Velimský Plížil 2009
2. místo            Dukáty 2011 (Lipník)
3. místo            Přimrzlé koule 2010 (Ořech)
 
 
BLÍZCE PŘESPOLNÍ TURNAJE
 
Jana - 11002
1. místo            Líšný OPEN 2010
2. místo            Líšenská liga 2010
 
Jarda (Japat) - 10039
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Líšný OPEN 2009
1. místo            Libverda 2009
2. místo            Libverda 2011
2. místo            Libverda 2010
2. místo            Libverda 2008
3. místo            Líšný OPEN 2008
3. místo            Líšenská liga 2008
 
Jarda (Kubrt) - 10044
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Libverda 2010
3. místo            Libverda 2009
 
Jirka - 10042
1. místo            Líšenská liga 2007
2. místo            Líšenská liga 2008
 
Martin
2. místo            Líšný OPEN 2011
 
Michal - 10038
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Líšný OPEN 2009
2. místo            Libverda 2009
3. místo            Líšný OPEN 2008
3. místo            Líšenská liga 2008
 
Milan - 10034
1. místo            Libverda 2009
1. místo            Líšenská liga 2007
1. místo            pan Kbelíček 2007 (doprovodná soutěž Líšný OPEN)
2. místo            Libverda 2010
2. místo            Líšenská liga 2008
3. místo            Libverda 2008
 
Miloš - 10041
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Libverda 2010
1. místo            Libverda 2008
2. místo            Libverda 2011
3. místo            Libverda 2009
 
Naďa - 10043
1. místo            Líšenská liga 2007
2. místo            Líšenská liga 2008
 
Ondra - 10037
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Líšný OPEN 2009
2. místo            Libverda 2009
3. místo            Líšný OPEN 2008
3. místo            Líšenská liga 2008
 
Petr - 11001
1. místo            Líšný OPEN 2010
2. místo            Líšenská liga 2010
 
Šárka - 10035
1. místo            Libverda 2010
1. místo            Líšenská liga 2007
3. místo            Libverda 2009
3. místo            Libverda 2008
 
Tomáš (Black) - 10040
1. místo            Líšenská liga 2010
1. místo            Líšný OPEN 2009
1. místo            Libverda 2009
2. místo            Libverda 2011
2. místo            Libverda 2010
2. místo            Libverda 2008
3. místo            Líšný OPEN 2008
3. místo            Líšenská liga 2008
 
 
 
DOMÁCÍ TURNAJE
 
Jana - 11002
1. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
titul                  Dámská Placka 2011
titul                  Dámská Vyrážka 2011
 
Jarda (Japat) - 10039
3. místo            Jablonecká petanque liga 2010
3. místo            Jablonecká petanque liga 2009
 
Jarda (Kubrt) - 10044
1. místo            Jablonecká Vyrážka 2011
2. místo            Jablonecká Placka 2010
 
Michal - 10038
2. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
2. místo            Jablonecká Placka 2011
2. místo            Jablonecká petanque liga 2010
2. místo            Jablonecká petanque liga 2009
3. místo            Jablonecká vyrážka 2009
 
Milan - 10034
1. místo            SUPERMELE 2011
1. místo            Jablonecká Placka 2011
1. místo            Jablonecká Placka 2010
1. místo            Jablonecká petanque liga 2010
1. místo            Jablonecká petanque liga 2009
1. místo            Jablonecká Vyrážka 2009
2. místo            Jablonecká Vyrážka 2010
2. místo            SUPERMELE 2010
3. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
 
Miloš - 10041
3. místo            Jablonecká Vyrážka 2010
3. místo            SUPERMELE 2010
 
Ondra - 10037
1. místo            Jablonecká Vyrážka 2010
2. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
2. místo            SUPERMELE 2011
2. místo            Jablonecká petanque liga 2010
2. místo            Jablonecká petanque liga 2009
2. místo            Jablonecká vyrážka 2009
 
Petr - 11001
1. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
2. místo            Jablonecká Vyrážka 2011
3. místo            SUPERMELE 2011
3. místo            Jablonecká Placka 2010
 
Šárka - 10035
1. místo            SUPERMELE 2010
1. místo            Jablonecká petanque liga 2010
1. místo            Jablonecká petanque liga 2009
3. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
titul                  SUPERMELKA 2011
 
Tomáš (Black) - 10040
3. místo            Jablonecká petanque liga 2010
3. místo            Jablonecká petanque liga 2009
 
Vojta – 11039
1. místo            Jablonecká pétanque liga 2011
3. místo            Jablonecká Placka 2011
3. místo            Jablonecká Vyrážka 2011
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář