Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení roku 2012

29. 3. 2013

 

Jak si vedlo Jablonecké Petánkové Konsorcium
„J A P K O“
v roce 2012
 
Všech 18 členů JAPKA je registrovaných v ČAPEK. 17 se zúčastnilo bodovaného turnaje ČAPEK, 16 hráčů získalo nějakou sílu.
 
Do první stovky se dostalo 6 hráčů, Titul „Mistr JAPKO“ získává Petr.
 
Konečné umístění v žebříčku ČAPEK (556 alespoň jednou bodujících hráčů) je následující :
 
34.Petr  46.Jana   67.Milan   69.Jarda (Kubrt)  76.Vojta   100.Šárka 
 
105. Michal (Krišpa)   113.Tomáš (Black) 136.Ondra  188.Naďa  
 
213.Klára   217.Miloš  
 
370.Jarda (Jardit)   375.Michal (Kuchy)   382.Tomáš   384.Lukáš  
 
420.Jarda (Japat)  
 
658. Zuzana
 
 
 
V hodnocení klubů (umístění 6 TOP hráčů na žebříčku) jsme na 8. místě z 52 klubů
 
 
 
Mistrovství republiky
 
MČR klubů – zatím nás k účasti ještě nic nezlákalo
 
MČR žen6. místo Jana-Šárka.Naďa
 
MČR jednotlivců – z 12 postoupili ze základních skupin čtyři  hráči, Petr 64. místo, Milan a Vojta 32. místo, Kubrt 11. místo
 
MČR ve vyrážení – do bojů šli pouze 4 hráči, Petr se probojoval do oprav, 18. místo.
 
MČR trojic.- Michal-Ondra-Milan 32. místo, Vojta s Kubrtem za podpory Johnyho 6. místo, Petr s Pavlem Burešem a Zbyňkem Jakešem těsně pod stupni vítězů – 4. místo.
 
MČR dvojic – Jana-Petr, Miloš-Kubrt ani Black-Jarda se do KO nedostali. Ondra-Michal nepřešli přes první kolo KO – 32. místo.
 
MČR smíšených dvojic – Lukáš-Klára nepostoupili ze skupiny, Jana-Petr vyhráli skupinu ale neprošli prvním (před)kolem KO – 32. místo. Šárka-Milan taky vyhráli skupinu, rovněž prohra v KO – 16. místo.
 
Mezinárodní MČR – Petr-Jana-Jakub Konopásek 32. místo, Black-Kubrt-Jardit v druhé polovině startovního pole.
 
MČR 55+ - zúčastnit se mohla pouze Jana s Petrem, na pomoc měli Pavla Pažouta z PCP Lipník. Nepostoupili ze skupiny.
 
 
Turnaje  ≥ PRESTIGE bodovaná umístění v první polovině
3. místo           Centrope Cup Polsko (Milan-Šárka-Naďa) - Wroclaw
9. místo            Chateau Náměšť (Jana-Petr-Jirka Karásek) – Náměšť na Hané
16. místo          Centrope Cup ČR – Avokádo (Ondra-Michal-Black) – Praha
16. místo          GP Austerlitz (Petr-Jana-Jakub Konopásek) - Slavkov
17. místo          Centrope CUP Rakousko (Petr-Jana-Jakub Konopásek) - Illmitz
21. místo          Velikonoční vejce (Petr-Jana) – Vojnův Městec
23. místo          Centrope Cup ČR – Avokádo (Milan-Šárka-Klára) – Praha
32.místo           Centrope Cup Slovensko (Petr-Jana-Petr Stoklásek) – Bratislava
32. místo          MMČR VARS CUP (Petr-Jana-Jakub Konopásek) – hrad Veveří
 
 
 
 
Turnaje Regional – do 8. místa
1. místo           Podřipský pohár (Vojta-Kubrt) – Vědomice
2. místo           GEKON CUP (Black-Kubrt-Miloš) - Loděnice
3. místo           Karlova pomlázka (Petr-Jana) – Vojnův Městec
4. místo            Litovel Clósed (Petr-Jana-Vojta) – Litovel
5. místo            Krakonošovy koule (Kubrt-Vojta) - Vrchlabí
6. místo            Litovel Ópn (Black-Miloš-Kubrt) – Litovel
6. místo            Stolínský Křečák (Ondra-Michal-Black) – Stolín
7. místo            Podřipský pohár (Black-Krišpa) - Vědomice
 
 
Nebodované turnaje – na bedně a těsně pod ní
3. místo           Vo flósek do lampy (Petr-Jana-Jakub Konopásek) - Brno
4. místo            Světový den koulí (Miloš-Kubrt) – Ořech
4. místo            Polabský pohár (Kuchy-Kristýna) - Vědomice
 
 
Ostatní turnaje (mimo kalendář ČAPEK)
 
1. místo           Turnaj v Illmitz (Petr-Jana)
2. místo           Turnaj v Marienthalu (Miloš-Japat-Tomík)
2. místo           Prezidentův pohár (Kubrt) - Vrchlabí
3. místo           Líšný Open (Tomáš- Šárka Pajkrtová-Martin Jireček)
 
 
Uspořádali jsme :
 
4. ročník Jablonecké ligy (9 dvojic)  
       Vítěz: Petr, Jana a Vojta
 
3. ročník Jablonecké Placky (18 plasérů)
       Vítěz: Petr
 
4. ročník Jablonecké Vyrážky (16 střelců) 2
       Vítěz: Ondra
 
3. ročník SUPERMELE (9 turnajů 15,17,10,10,4,8,10,10,14 hráčů), průměr 11 hráčů
       Vítěz: Petr
 
 
Nejaktivnější hráči klubu:  Petr a Jana– 22 bodovaných turnajů
 
 

Portrét


 


Poslední fotografie




Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>